Akoğlu ZMA Mühendislik

Akoğlu ZMA Mühendislik    

AKOĞLU ZMA MÜHENDİSLİK 2004 yılında kurulmuş ve kadrosunu mühendisliğe gönül vermiş kendisini bu alanda yetiştirmiş deneyimli mühendislerle oluşturarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

AKOĞLU ZMA MÜHENDİSLİK  zemin etüdü projesi konusunda faaliyet göstermekte ve 2004 yılından günümüze kadar gelen süreçte de sürekli büyümeler kaydetmektedir. Müşteri portföyümüzü inşaat ve proje alanında faaliyet gösteren mimarlar, inşaat mühendisleri ve müteahhit firmaları oluşturmaktadır. Tüm oluşturduğumuz projelerimizde Mühendislik ilkelerine bağlı, kaliteli, sağlam, pratik, estetik, ekonomik ve depreme dayanıklı yapılar projelendirilerek inşa edilmesi temel hedeflerimizdir.

AKOĞLU ZMA MÜHENDİSLİK günümüzün artan rekabetçi ve güçlü yönetim anlayışı içinde önemli bir yer tutan “takım ruhu” kavramını tüm firma içinde çok iyi çözümlemiş modern bir organizasyon yapısı ile hayata geçirmiştir. Böylelikle AKOĞLU ZMA MÜHENDİSLİK doğrudan tüm departmanların dâhil edildiği müşteri odaklı düşünen iyi bir takım oluşturmuştur.

İstanbul genelinde zemin etüdü raporlarında prestijli birçok projelere de imza atmış bulunmakta ve bunun haklı gururunu yaşamaktayız. Kuruluşundan günümüze kadar olan süreçte şirket olarak; konut binaları, toplu konut siteleri, ofis ve ticaret tesisleri, eğitim kurumları, spor tesisleri, turizm tesisleri gibi ana başlıklarda toplayabileceğimiz birçok projede ZMA imzası yer almaktadır.

AKOĞLU ZMA MÜHENDİSLİK olarak İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası başta olmak üzere tüm ülke genelinde  zemin etüdü ve kentsel dönüşüm kapsamında zemin etüdü konularında hizmet sunmaktayız.

zma-kadromuz

 

 

Comments are closed.

Ümraniye Zemin Etüdü - Kadıköy Zemin Etüdü - Bağdat Caddesi Zemin Etüdü - Kentsel Dönüşüm Zemin Etüdü